Добре дошли, Гост
Потребителско име: Парола: Запомни ме

TOPIC: Проблеми при изпразването ?

Проблеми при изпразването ? 07 Юли 2010 19:49 #1

• Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Здравейте отново.
Много се извинявам ,че присъствам във форума с няколко проблема свързани с половия член.
Значи последното което ми се случи е ,че след 20-30 минутен секс без проблеми с ерекцията не можах да се изпразня и члена ми омекна.
Та искам да попитам дали това е някакъв здравен проблем или пак е нещо на психическа основа и дали е нормално това ,че на 20-30 минута усещах напрежение в гърдите /умора ли е или стрес /
Благодаря ви предварително.
Администраторът на този форум е забранил публичното писане в него.

Re: Проблеми при изпразването ? 07 Юли 2010 19:51 #2

• radiboi
  • radiboi's Avatar
  • Извън линия
  • Знаещ
  • Публикации: 40
radiboi 3 писа:
Здравейте отново.
Много се извинявам ,че присъствам във форума с няколко проблема свързани с половия член.
Значи последното което ми се случи е ,че след 20-30 минутен секс без проблеми с ерекцията не можах да се изпразня и члена ми омекна.
Та искам да попитам дали това е някакъв здравен проблем или пак е нещо на психическа основа и дали е нормално това ,че на 20-30 минута усещах напрежение в гърдите /умора ли е или стрес /
Благодаря ви предварително.

п.п. И проблем ли е това за здравето ми ,че не съм се изпразнил.За първи път ми се случва.

Re: Проблеми при изпразването ? 07 Юли 2010 20:03 #3

• Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Изпразване=Еякулация. Самата липса на еякулация по време на секс няма да ти навреди. Но пък недостигането на еякулация може да бъде признак на импотентност. Но щом е за първи път, не се притеснявай. Всеки има проблеми от време на време, стига да не са константни.

Re: Проблеми при изпразването ? 07 Юли 2010 20:08 #4

• radiboi
  • radiboi's Avatar
  • Извън линия
  • Знаещ
Много ти благодаря за бързия отговор.Олекна ми за сега.
п.п. А кога може да се предполага ,че има проблем?

Re: Проблеми при изпразването ? 07 Юли 2010 20:16 #5

• Anonymous
  • Anonymous's Avatar
По принцип, ако си млад, здрав, прав и корав, спортуваш често и не пиеш много, по-скоро няма за какво да се притесняваш. Ти ще усетиш кога нещата загрубяват, но ако след седмица, две чувстваш, че нещата не са както преди, гледай да отидеш на лекар...
Тъй като сега прочетох и др. твои теми. Много вероятно е нищо да ти няма и да си внушаваш. Абе, ако не се преуморяваш много и не се стресираш, всичко ще е на 6.

Re: Проблеми при изпразването ? 07 Юли 2010 20:24 #6

• radiboi
  • radiboi's Avatar
  • Извън линия
  • Знаещ
Благодаря ти много Венци.
Ами много спортувам ,на 37 години съм и пия редовно но не много количество -около 200 гр.
Спорта ми се заключава в една седмица фитнес другата седмица е кардио и т.н.
п.п. не пуша от 5 месеца.

Re: Проблеми при изпразването ? 07 Юли 2010 20:24 #7

• Vasilec
  • Vasilec's Avatar
  • Извън линия
  • Не се пипа!
  • Публикации: 323
  • Благодарности 49
Здравей Радибой,
Надявам се, че не си се напукал с 3-4 водки преди да правиш секс. Защото алкохолът често има подобен ефект.
Ако съм Ви бил полезен или съм Ви направил добро впечатление, моля натиснете бутона "Благодаря" под мнението ми.

Sport Medicine

Любознателен студент по медицина 6 курс.

Re: Проблеми при изпразването ? 07 Юли 2010 20:31 #8

• Здравко
  • Здравко's Avatar
  • Извън линия
  • Модератор
  • Баровец
  • Публикации: 303
  • Благодарности 9
Радибой, сексуалната функция на мъжа (както и на жената) е комплексна и зависи от много фактори като психическо състояние, физическо... По принцип както каза венцислав, ако е изолирано явление - тогава се случва.
А може би имаш твърде високи изисквания към себе си! Какво казва приятелката ти?
Rapere est accipere, quod non possis reddere!
Кога хората забравиха да пишат правилно?

Re: Проблеми при изпразването ? 18 Юли 2010 17:26 #9

• Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Здравко писа:
Радибой, сексуалната функция на мъжа (както и на жената) е комплексна и зависи от много фактори като психическо състояние, физическо... По принцип както каза венцислав, ако е изолирано явление - тогава се случва.
А може би имаш твърде високи изисквания към себе си! Какво казва приятелката ти?

Vasilec знам за това нещо и право да ти кажа изобщо тогава не бях близвал алкохол.

Re: Проблеми при изпразването ? 18 Юли 2010 17:34 #10

• Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Здравко писа:

Здравко
с моята приятелка изобщо не сме говорили по този въпрос и не знам какво мисли.
Тя се притеснява дали тя е причината за това , а аз и казвам да не се притеснява.
Модератори: д-р Георгиев
Време за създаване на страницата: 0.468 секунди
Protected by R Antispam