Болки в кръста и гърба

• Статия
  • Topic Author
  • Посетител
27 Апр 2011 18:06 #1 от Статия
Статия created the topic: Болки в кръста и гърба
  • Смарт
  • Посетител
12 Мар 2013 19:22 #2 от Смарт
Болки в кръста и гърба
Здравейте, имам болки в кръста особено рано сутрин, но след раздвижване ми минава, лошото, че засега нещата са поносими - но напред не знам има тенденция да се увеличава болката.
  • Анонимен
  • Посетител
12 Мар 2013 22:32 #3 от Анонимен
Болки в кръста и гърба

Смарт писа: Здравейте, имам болки в кръста особено рано сутрин, но след раздвижване ми минава, лошото, че засега нещата са поносими - но напред не знам има тенденция да се увеличава болката.

Добре е да посетите лекар, все пак може да не е болка за умиране, но състоянието може неусетно да прогресира. Особено ако болката е постоянна и датира от повече от няколко месеца. Забавянето на диагностиката не във ваша полза.
More
13 Мар 2013 14:31 - 13 Мар 2013 14:47 #4 от Ivalina
Болки в кръста и гърба
на 24 години съм имам болка в ставите от около 2 години. Започна от лявото коляно - остра болка след натоварване след това болката се насочи към двете тазобедрени стави сега ме болят и двата крака освен болката има и силно пукане при движение. Имам и болки в гърба. След дълго обикаляне по доктори не разбрах какво ми има. Моля да ме насочите към компетентни лекари няма значение в кои град са. Благодаря предварително.

Ивалина Петкова

[size=150:2mqac0i1]Бях толкова високо, че галех облаците по главите. [/size]
Последна промяна: 13 Мар 2013 14:47 от Ivalina.
More
27 Мар 2014 20:50 #5 от Vasilec
Болки в кръста и гърба
Много късно виждам темата, дано да си си оставила напомняне, но в твоя случай е хубаво да отидеш на ревматолог.

Ако съм Ви бил полезен или съм Ви направил добро впечатление, моля натиснете бутона "Благодаря" под мнението ми.

Sport Medicine

Любознателен студент по медицина 6 курс.
  • joro
  • Посетител
25 Май 2014 08:41 - 26 Май 2014 22:03 #6 от joro
Болки в кръста и гърба
Ако имате болка в кръста опитайте с Анатомичен коректор за стол и автомобил

При болки в кръста и гърба, дископатии, дискови хернии, гръбначни изкривявания, неправилно седене.Поставя гръбначният стълб в анатомично положение и освобождава напрежението от продължително седене и шофиране.
Последна промяна: 26 Май 2014 22:03 от tsetso.
  • Proba
  • Посетител
12 Юли 2018 17:26 #7 от Proba
Болки в кръста и гърба
Пробвайте мащерка и здравословно хранене - омега 3 мастни киселини и витамин К> :)
Създадено с Kunena форум