Хранителен режим

• desiivanova
  • desiivanova's Avatar Topic Author
  • Знаещ
More
25 Ное 2017 23:35 #1 от desiivanova
desiivanova created the topic: Хранителен режим
От две седмици съм на хранителен режим и ми е много трудно. Онзи ден бях в една приятелка и тя хапваше гофрети с шоколад, не можах да устоя, обожавам шоколад и наруших режима. Вие как се справяте? Случва ли ви се да нарушите режима си.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

More
26 Ное 2017 17:15 #2 от sofi22
Хранителен режим
На всеки човек се случва. Щом обичаш толкова много сладко, може да си вземеш този сироп healthstore.bg/pure-nutrition-zero-calor...-ml-ochakvayte-skoro . Ще хапваш без да се притесняваш, че ще ти навреди.

More
26 Ное 2017 22:42 #3 от Vasilec
Хранителен режим
Тука монолог ли се води, от един човек с два псевдонима? Хората са измислили чийт дей (cheat day), приложим за всеки режим почти, особено тези по-рестриктивните. А другото е просто реклама на някакви продукти, дето не вървят. Айде със здраве

Ако съм Ви бил полезен или съм Ви направил добро впечатление, моля натиснете бутона "Благодаря" под мнението ми.

Sport Medicine

Любознателен студент по медицина 6 курс.

More
26 Ное 2017 22:43 #4 от Vasilec
Хранителен режим
Допълнение: И Деси Иванова пак е замесена, както при темата с кредитите тук: zdravbadi.com/forum/lafche/14727-kredit-otkade/5920

Ако съм Ви бил полезен или съм Ви направил добро впечатление, моля натиснете бутона "Благодаря" под мнението ми.

Sport Medicine

Любознателен студент по медицина 6 курс.

Създадено с Kunena форум