Тежест, подуване и поява на болка в ануса след еякулация

• root29
  • Topic Author
  • Начинаещ
More
02 Мар 2019 15:55 #1 от root29
root29 created the topic: Тежест, подуване и поява на болка в ануса след еякулация
Здравейте, от 6 месеца имам един проблем, след еякулация получавам тежест, чувство на изтръпване в ануса после се появява и болка, имам и вътрешни хемороиди, в простатата имам калцификати, кое причинява тази тежест и болка, ако не съм свършвал дълго време всичко се успокоява и щом има свършване всичко започва отново, хемороидите се възпаляват отново, правих изследвания на еякулат и урина, няма нищо единствено едно поле левкоцити се открива в еякулата, пусках и за трихомони и микоплазма и няма нищо, каква е причината? Ако може някой лекар от форума да даде съвет каква е причината, простатата или хемороидите, ако са хемороидите защо симптомите се обострят след еякулация? Пррди три месеца направих изгаряне на два вътрешни хемороида при гастроентеролог, но след два месеца симптомите ми се появиха отново, хемороидите, който са малки се възспаляват след оргазъм, това се случваше и преди изгарянето им,споделял съм с други, които имат хемороиди и те казват, че нямат обостряне след оргазъм, защо при мен се получава така? Десетина петнайсет минути след оргазъм се получава тежест и изтръпване в ануса и след това забочва болката и това продължава няколко дни и са необходими две три седмици докато всичко утихне и ако има еякулация всичко се повтаря. Според уролог простатата е леко уголемена, но простатит няма, защо оргазмът става причина за възпаляване на хемороидите?

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Създадено с Kunena форум