Странна хиперактивност на работа

• Peio_iavorov
  • Peio_iavorov's Avatar Автор на темата
  • Офлайн
  • Начинаещ
Повече
10 Мар 2013 21:07 #1 от Peio_iavorov
Peio_iavorov създаде темата: Странна хиперактивност на работа
Може да се повторя,понеже преди няколко години писах подобна тема в този или други форум.
Значи набързо въпроса
Забелязвам колегите, с които работя (не са малко), че минават през няколко фази на физическо състояние през деня.Сутрин до към 10-11часа са вяли после на обяд се съживяват,в 15часа има друго повишаване на енергията и в 17часа настроението и външния им вид чувствително се подобрява. Даже когато е около мен колегата и е 17 часа направо ме заболява глава от енергията която @пръска@ ,това продължава за около 10-20 мин.
Моето мнение е че се приемат някакви медикаменти,които са доста популярни,но аз не ги знам......
Надявам се ,че така описаната ситуация ще бъде асоциирана правилно и ще намеря най накрая ОТГОВОРА.
БЛАГОДАРЯ МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ВСИЧКИ КОИТО СЕРИОЗНО ПОГЛЕДНАТ НА ВЪПРОСА!

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Повече
11 Мар 2013 13:03 #2 от tsetso
Началният етап може да се обясни с периода на вработване, което е нормален етап от работния процес и е характерен за почти всеки. Останалите така представени етапи не вярвам да бъдат в резултат на използване на стимуланти, освен кафе, цигари, а по-скоро се дължат на индивидуални особености на работещите там, работната атмосфера и пр.

Административен профил.

Повече
12 Мар 2013 15:32 #3 от Петър Андонов

tsetso писа: Началният етап може да се обясни с периода на вработване, което е нормален етап от работния процес и е характерен за почти всеки. Останалите така представени етапи не вярвам да бъдат в резултат на използване на стимуланти, освен кафе, цигари, а по-скоро се дължат на индивидуални особености на работещите там, работната атмосфера и пр.

хахха... нормално и аз съм така след 16 часа просто прегрявам и вместо да ми спадне активността, влизам в хиперактивност с ниска продуктивност, но не вземам нищо!

Създадено с Kunena форум