Кашлица след настинка, бронхит и хоспитализация

• cecko91
  • Topic Author
  • Начинаещ
More
06 Авг 2019 20:27 - 07 Авг 2019 21:38 #1 от cecko91
cecko91 created the topic: Кашлица след настинка, бронхит и хоспитализация
Здравейте,
от Плевен съм и прекарах настинка в началото на Юли, след която остана една дразнеща суха кашлица. След като отидох на снимка в поликлиниката, установиха, че имам бронхит и релаксация на диафрагмения купол. Проведох лечение с Левофлоксацин Тева - 7бр. и Синекод сир. След края на лечението с антибиотика, отидох отново за снимка, защото започнах да вдигам температура, около 37.4 - 37.6. Установиха, че няма промяна в състоянието ми, все още имах бронхит. След това взех направление от личната лекарка и отидох на пулмолог в Астма център - Плевен. Изписаха ми Амоксигард 1000мг и АЦЦ от 200. Измериха ми и дишането и покривах 82-84%, следователно каза, че може и повече, но не е проблем, нямам признаци за астма. Назначиха ми също така и хоспитализация и постъпих в болница на лечение със Сумамед! Изкарах 7-дневно лечение в болницата! Въпреки цялото лечение и заключението след изписването ми, че всичко е наред, все още като дишам усещам дразнене и една дразнеща кашлица, като на моменти се обостря. Не е през цялото време, но на моменти е нетърпимо! Вече незнам какви мерки да предприема. За домашно лечение ми изписаха Геломиртол и Герикапс. Моля Ви, посъветвайте ме какво да правя.
Изпращам последната ми снимка от рентгена след изписването ми и след приложеното лечение със Сумамед. Снимката е от 5 Август и заключението на лекарите е, че на нея нищо обезпокоително не се вижда и бронхита го няма. Кашлицата и бронхита, започнаха от 10-12 Юли. Вече втори месец съм така.

Благодаря предварително!
Прикачени файлове:
Последна промяна: 07 Авг 2019 21:38 от cecko91.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Създадено с Kunena форум