Как да си предизвикам обрив и сърбежи?

• Karlos
  • Topic Author
  • Начинаещ
More
06 Юни 2014 00:01 #1 от Karlos
Karlos created the topic: Как да си предизвикам обрив и сърбежи?
Здравейте,
Много се радвам, че открих специализиран форум за дерматология. Мисля си за такъв от много време.
Бих искал да поставя питане към запознати хора.
Имам аномалия по рождение. Много обичам да ме сърби някъде и да се чешем. Умирам си от кеф. Обожавам да ме хапят комари или да получа обрив. Голям кеф беше когато боледувах от шарка като малък. Жалко, че се получава имунитет и повече не мога да боледувам.

Та питането ми е в тази връзка. Знаете ли как човек може да си предизвика умишлено сърбежи?
Какво може да направи, така, че да няма вредни последици за здравето?
Моля Ви дайте идеи.

Благодаря предварително.

Поздрави

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

More
06 Юни 2014 17:48 #2 от Petyr
Не знам, защо си мисля, че това не е нормално състояние, да искаш да имаш обрив?

Горд студент по медицина.

• Коди Мартин
  • Коди Мартин's Avatar
  • Модератор
More
22 Юли 2014 23:18 - 22 Юли 2014 23:19 #3 от Коди Мартин
Здравейте,
Karlos - първо, това е раздел кардиология и тук се занимаваме с проблеми свързани със сърдечно-съдовата система, което значи, че Вашата тема далеч няма място тук.
Второ - не знам как е в другите медицински форуми, но тук се занимаваме с даването на съвети свързани с възстановяването, уведомяването и насочването на хора, които имат някакъв здравословен проблем, а не предизвикваме такъв.

Както каза Petyr това наистина не е нормално състояние. Разбира се това не значи, че страдате от нещо, но ще е добре наистина да обърнете внимание на този проблем. Консултация със специалист би помогнала за неговото решение. Както знаем шарката, както и много други кожни заболявания при разраняване могат да предизвикат сериозни проблеми и последици по тялото за които по-късно ще съжаляваме.

Прехвърлям темата Ви в раздел Козметика тъй като смятам че той е най-подходящ за нея.

Поздрави!

"За учения, който е живял с вярата си в силата
на разума, историята завършва като лош сън. Той е изкачил планини от невежество,
вече всеки миг ще покори най-високия...
Последна промяна: 22 Юли 2014 23:19 от Коди Мартин.

Създадено с Kunena форум