Проблем-суха кожа

• Dr_Wolff
  • Dr_Wolff's Avatar Topic Author
  • Начинаещ
More
22 Авг 2014 11:53 #1 от Dr_Wolff
Dr_Wolff created the topic: Проблем-суха кожа
Здравейте, дами!
Започвам тази тема с цел да обсъдим и обменим мнения относно актуален за сезона на слънцето,плажовете и морето проблем,а именно сухата кожа. Сухата кожа е често срещан вариант, причиняващ редица неудобства. Усещането за опъната кожа и сърбежът могат да бъдат изключително неприятни,особено в съчетание с изгаряне под влияние на жаркото слънце през горещите летни дни.
Сблъсквали ли сте се с този проблем и какви идеи имате за справянето с него? Очаквам вашите коментари и предложения,мнения и интересен опит.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

More
26 Авг 2014 12:31 #2 от Vasilec
Проблем-суха кожа
Всички по-известни марки предлагат алтернативи на пазара, хидратиращи кремове бол. Или става въпрос за този на д-р Волф?

Ако съм Ви бил полезен или съм Ви направил добро впечатление, моля натиснете бутона "Благодаря" под мнението ми.

Sport Medicine

Любознателен студент по медицина 6 курс.

• Dr_Wolff
  • Dr_Wolff's Avatar Topic Author
  • Начинаещ
More
28 Авг 2014 08:48 #3 от Dr_Wolff
Проблем-суха кожа
Здравейте! Наистина пазара е обсипан с различни продукти,имащи хидратиращ ефект. Според нас е важно човек да открие най-подходящия за индивидуалния си проблем. Идеята ни е да обменим мнения и опит относно проблема-суха кожа,а информация за споменатия от вас продукт можете да намерите във фейсбук-страницата ни,посочена в профила ни.Благодаря,за отделеното внимание!

More
09 Авг 2016 11:25 #4 от Chocheva45
Проблем-суха кожа
Ползвай качествена козметика. Аз си я купувам от тук: parfisimo.com и нямам никакви проблем.

More
22 Ян 2017 19:28 #5 от desiivanova
Проблем-суха кожа
И аз имах много проблеми с кожата ми, изглеждаше ужасно, но откакто ползвам този крем healthstore.bg/now-coq10-antioxidant-cream , нямам абсолютно никакви проблеми. Кожата ми изглежда прекрасно.

More
25 Ян 2017 09:57 #6 от sofi22
Проблем-суха кожа
Трябва да го изпробвам. Заради студа кожата ми в момента е в ужасно състояние.

More
01 Май 2018 17:37 #7 от ilieva
Проблем-суха кожа
Моята кожа също е много суха, може би защото не пия достатъчно вода.

More
14 Мар 2019 11:09 #8 от pepimili
Проблем-суха кожа
Открила съм най-добрата козметика за моята кожа marelin.de/ Изключителни продукти, които осигуряват цялостна хидрация на кожата. Имам суха кожа, която е доста проблемна. Натуралната козметика от Израел е с доказан ефект, поради наличието на множеството натурални съставки и има невероятен ефект!

Истинското великодушие е когато се прощава неблагодарността. stativi.bg/

Създадено с Kunena форум