катаракта

• примо
  • Topic Author
  • Начинаещ
More
31 Авг 2011 23:33 #1 от примо
примо created the topic: катаракта
Здравейте,опериран съм от катаракта на двете очи преди двйсет и осем години,нося очила тогава не се слагаха искуствени лещи,искам да питам сега възможно ли е да си сложа лещи?

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

More
01 Сеп 2011 19:10 #2 от Petyr
Re: катаракта
На този въпрос може да ви отговори единствено специалист по офталмология.

Горд студент по медицина.

More
04 Окт 2011 11:44 #3 от ASG
Re: катаракта

Petyr писа: На този въпрос може да ви отговори единствено специалист по офталмология.

И то само след обстоен преглед!

• Радо
  • Посетител
04 Дек 2011 15:43 #4 от Радо
Отговор: катаракта
Здравейте :) знам ,че темата е малко по различна.Но аз искам да попитам относно Катарактата как стоят нещата със спорта.Понеже съм млад и активно се занимавам със спорт да не кажа , спорта е важна част от Живота ми.Наскоро ми откриха Перде на едното око и ми предстои операция.Не мога да намеря достатъчно информация можели да се спортува ако да за какво трябва да се внимава и какво трябва да правя.Предварително благодаря на всички писали по моят въпрос :)

• д-р Георгиев
  • Посетител
04 Дек 2011 16:33 #5 от д-р Георгиев
Не виждам причина да не спортувате. Все пак каква е причината за появата на катаракта при Вас?

More
12 Апр 2012 11:49 #6 от petio

Радо писа: Здравейте :) знам ,че темата е малко по различна.Но аз искам да попитам относно Катарактата как стоят нещата със спорта.Понеже съм млад и активно се занимавам със спорт да не кажа , спорта е важна част от Живота ми.Наскоро ми откриха Перде на едното око и ми предстои операция.Не мога да намеря достатъчно информация можели да се спортува ако да за какво трябва да се внимава и какво трябва да правя.Предварително благодаря на всички писали по моят въпрос :)

няма никаква при4ина да не можеш да спортуваш !

More
11 Юли 2012 09:11 #7 от Gerito
Имах подобен проблем.На мен ми помогнаха в клиника Св. Николай Чудотворец Варна

More
05 Мар 2017 19:22 #8 от rokli99
катаракта
Дайте малко повече информация по темата. Къде е най-добрата клиника за операция ?

Модератори: д-р Георгиев
Създадено с Kunena форум