Дразнене болене в очите

• kzteam
  • Topic Author
  • Начинаещ
More
31 Мар 2010 21:59 #1 от kzteam
kzteam created the topic: Дразнене болене в очите
Здравейте знаи от 4-5 месеца имам проблем с очите болят ме дразнат ме раното като стана не ме болят но по късно като погледам телевизия или изобщо не гледам телевизия почват да ме болят очното налягане ми е нормално всичко ми е нормално незнам защо ме болят първия път когато стана беше когато бях на благоевград за курсовете за книжка но тогава се оправих нямаше проблем с 2 седмици пак но тоя път продължите лно и от тогава ме болят какви ли не капки слагах няма полза когато бях на доктор той ми каза че е от ниското кръвно 85 на 45 но се оправи сега е нормално и пак ме болят ... някой път не ме болят моля кажете от какво може да е или какво да направя на 18 години сам не седа много на пц-то но незнам...къв е проблема всичко е нормално 100% са очите Izvinqvam se za latinicata no nqmam bg sega kato legna da spq nqmam problem opravqt se no nekade kam 3-4 kato gledam filmi po4vat da me zabolqvat

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

• д-р Георгиев
  • Посетител
31 Мар 2010 23:44 #2 от д-р Георгиев
Re: Дразнене болене в очите
Здравейте,
Дразненето и болката в очите могат да бъдат симптом на много заболявания. Най-баналното е синдромът на сухото око при рядко мигане след взиране в телевизор, монитор, шофиране... Предполагам вашият офталмолог се е насочил към това първо. Но казвате, че от изкуствени сълзи полза нямате?
Друг вариант е неврологичен проблем, особено при нормални очни дъна. Затова най-добре се консултирайте и с невролог, който да Ви прегледа и назначи евентуални изследвания.

• kzteam
  • Topic Author
  • Начинаещ
More
01 Апр 2010 10:14 #3 от kzteam
незнам бях при очен лекар той ми каза всичко ти е нормално 100% са ви добре очите бях и при кардиолог и той каза същото сега направих изследвания взеха ми кръв и урина да видим в понеделник ако не ще ида на невролог да ли може нещо от цигарите но не ми се вярва цигарите вредат на дроба..но ги спрех и тях вече не сам пушил от 1 седмица незнам какво да правя първия път като стана тоя проблем беше когато за първи път отидох на Благоевград да кормувам но се оправих след това след 3-4 седмици почна денонощно да ме болят но предишната седмица не ме болеха цела седмица от два дена пак почнаха да ме болят незнам ще послушам съвета ви мерси много и приятна работа Сега не ме болят очите

• Здравко
  • Посетител
01 Апр 2010 10:23 #4 от Здравко
Съгласен съм д-р Георгиев, по-добре потърсете и консултация с невролог. Но най-вероятно не е нищо страшно и е просто резултат от изсъхването на очите ви поради недостатъчна слъзна секреция. Вземете си изкуствени сълзи под формата на капки и вижте дали има някаква промяна.

• kzteam
  • Topic Author
  • Начинаещ
More
01 Апр 2010 10:35 #5 от kzteam
мерси ще се консултирам дано незнам за капките пробвах всякакви няма ефект но ще взема да но този път има ефект мерси :)

• Здравко
  • Посетител
02 Апр 2010 11:32 #6 от Здравко
Ще следим за развитието на нещата, ако ни информираш ;)

• Anonymous
  • Посетител
18 Авг 2010 23:20 #7 от Anonymous
Значи бях на невролог който ми казаха че бил много добър и той ми даде диагноза че това било оти сам сбирал нерви и (защото много викам :Д) ме ударило на слабото място очите той ме препрати на скенер в Благоевград и скенера показа че ми няма нищо и сега той ми каза да не пия никакви хапчета вече освен ако почуствам някаква болка да използвам серидон но пак си имам проблеми с очите болят ме .. :(

• katerinasemova
  • Начинаещ
More
16 Авг 2011 17:00 #8 от katerinasemova
При мен като стоя повече от 2 часа пред компютъра и телевизора ми се зачервяват очите и почвам да чувствам леко дразнене :? По принцип не е болка за умиране, но не е и на добре. Какво може да е? Какава е причината и как да се справя с това?

[url=http://www.xn--80acbggrbac8bclycdxk.com:2zlxcj2o]Интериорни Врати[/url]

• ivanpetrov1987
  • Начинаещ
More
29 Авг 2011 22:17 #9 от ivanpetrov1987
При мен проблемът е същия, само че и придружен с болки в главата - най-вече в слепоочията. Дали проблемът би се решил с очила за компютър или няма голяма значение?

• Светлин
  • Посетител
10 Окт 2011 09:44 #10 от Светлин
Отговор: Re: Дразнене болене в очите
Проблемът е че много време прекарвате пред компютъра.

Модератори: д-р Георгиев
Създадено с Kunena форум