Лазерна епилация

• sofi22
  • sofi22's Avatar Topic Author
  • Знаещ
More
13 Сеп 2017 18:23 #1 от sofi22
sofi22 created the topic: Лазерна епилация
От дълги години искам да отида на лазерна епилация, но все не мога да събера пари. Колкото по-дълго се обезкосмявам с епилатор, толкова повече подкожни косми имам. Опитах се да събера сумата наведнъж, но не се получава. В един център даже ми казаха, че ако дам парите за всички процедури наведнъж ще ми направят 30 % отстъпка.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

More
15 Сеп 2017 10:47 #2 от desiivanova
Лазерна епилация
Аз ходя и да ти кажа честно много съм доволна. Заслужава си парите. Винаги може да изтеглиш един бърз онлайн кредит от cashcredit / , предлагат доста добри условия по кредита. Ще ги връщаш няколко месеца на малки вноски и готово.

More
27 Сеп 2017 00:58 #3 от Illiqnka
Лазерна епилация
Много съм доволна от процедурите на лазернен център Vanity Zone в София наблизо към The Mall vanity.zone/ . Мисля, че персоналът се отнесе към мен много сърдечно и професионално. Виждам позитивната промяна и това ме кара да се чувствам по-сигурен с външния си вид.

• sofi22
  • sofi22's Avatar Topic Author
  • Знаещ
More
28 Сеп 2017 11:24 #4 от sofi22
Лазерна епилация
И аз май ще изтегля кредит, иначе никога няма да мога да си направя процедури.

More
07 Апр 2018 01:33 #5 от tsvetinail
Лазерна епилация
Аз ходя от няколко седмици и съм много доволна. Наистина процедурите не са евтини, но след като приключи ще ми спести много повече пари за всичко останало което трябва да си копуваме ежедневно :) Лазерна еполация

More
14 Мар 2019 10:15 #6 от pepimili
Лазерна епилация
Лазерната епилация е най-доброто решение срещу нежеланото окосмяване. Преди година си подарих процедури за обезкосмяване на цялото тяло. Препоръчвам услугите на incanto.center/ изключителни професионалисти. Много съм доволна от отношението и постигнатия резултат.

Истинското великодушие е когато се прощава неблагодарността. stativi.bg/

Създадено с Kunena форум